Gdy w dobie globalnego rozwoju nowoczesnych technologii, komputer stał się najbogatszym źródłem wiedzy oraz rozrywki, a nierzadko po prostu podstawowym narzędziem pracy ...

       ... niejako naturalnie, niemal w każym mieszkaniu oraz firmie, wraz ze sprzętem elektronicznym, pojawił się także klasyczny i niezwykle praktyczny mebel, jakim jest krzesło lub fotel biurowy.        Długie godziny, spędzane nieruchomo w pozycji siedzącej, w pełni uświadmiają użytkową wartość wygodnego siedziska. Jednocześnie oczywistym staje się fakt, że przy tak intensywnym wykorzystywaniu, nawet najwygodniejszy i najlepiej wykonany mebel, ulegnie degradującemu działaniu czasu.

      Na szczęście niektóre zniszczenia nie oznaczają nieodwołalnie konieczności zakupu nowego sprzętu.

      W naszym warsztacie zajmujemy się przede wszystkim przeglądem, kompleksową naprawą, składaniem, złomozwaniem starych modeli, a także sprzedażą części oraz zupełnie nowych krzeseł i foteli.

      Zamieszczone poniżej przydatne informacje, ułatwią Państwu podjęcie decyzji o  działaniach dotyczących uszkodzonego mebla.

1. PRZEGLĄD KRZESEŁ - dlaczego warto?

      Każde siedzisko po 2-3 latach użytkowania wymaga przeglądu mechanizmów, dokręcenia oraz uzupełnienia brakujących śrub itp. Profilaktyczna pielęgnacja wydłuża żywotność mebla - zabezpiecza przed uszkodzeniem najważniejsze elementy, jak podnośniki, mocowania siedzisk czy podzespoły ruchowe.

2. NAPRAWA KRZESEŁ - czy koniecznie trzeba?

      Korzystanie ze źle funkcjonującego sprzętu nadwyręża pozostałe, nadmiernie obciążone elementy, doprowadzając w końcu do całkowitego zniszczenia krzesła. Jest nie tylko nie wygodne, lecz może być także szkodliwe dla zdrowia użytkownika.

3. SPRZEDAŻ CZĘŚCI - a jakby tak samemu?

      Oczywiście nie trzeba przywozić do naprawy całego mebla. Osobom mającym możliwość dokonania reparacji samodzielnie, proponujemy zakup części zamiennych. Warto jednak wymontować z siedziska uszkodzony element i zabrać ze sobą do warsztatu, jako wzór przy ich wyborze. Więcej informacji w zakładce "sprzedaż części".

4. KOMPLETACJA KRZESEŁ - możliwe?

      Jeśli są państwo w posiadaniu kilku uszkodzonych egzemplarzy, jesteśmy w stanie skompletować z nich mniejszą ilość, uzupełniając komplet o niezbędne brakujące części.

5. NOWE KRZESŁA- kiedy się zdecydować?

      W przypadku gdy po dokonanej w warsztat wycenie usługi, koszty naprawy przekroczyłyby racjonalną granicę, zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą nowych produktów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaprezentować państwu grupę wypróbowanych modeli sprawdzonych zarówno w przestrzeni biurowej, salach konferencyjnych jak i prywatnym mieszkaniu.

6. ZŁOMOWANIE - czemu nie do piwnicy,
                ani na śmietnik?      Zgodnie z ustawą o ochronie środowiska odbieramy zniszczone krzesła do złomowania. Stare, nie nadające się do naprawy krzesła i pozostałe po kompletacji oraz wymianie części, mogą zostać powtórnie zutylizowane. Dodatkowo odkupujemy ciekawe modele krzeseł z myślą o ich regeneracji.

7. DOJAZD do klienta.

      Na życzenie, dokonujemy naprawy w siedzibie klienta, po uprzednim ustaleniu warunków telefonicznie.

Przedstawione ryciny ułatwią określenie, która część Państwa mebla została uszkodzona.

Części składowe krzeseł obrotowych.

 1. Osłona oparcia
 2. Wkład oparcia
 3. Wkład siedziska
 4. Osłona siedziska
 5. Mechanizm ruchowy CPT
 6. Podłokietnik
 7. Blacha mocująca siedzisko
 8. Osłona podnośnika
 9. Podnośnik
 10. Podstawa - krzyżak
 11. Kółko

Części składowe foteli obrotowych.

 1. Najczęściej w fotelach siedzisko
  i oparcie połączone są na stałe.
 2. Siedzisko z podnośnikiem łączy mechanizm ruchowy

PRZEGLĄD KRZESEŁ
NAPRAWA KRZESEŁ
SPRZEDAŻ CZĘŚCI
KOMPLETACJA KRZESEŁ
NOWE KRZESŁA
ZŁOMOWANIE
DOJAZD DO KLIENTA